Mobile menu

planB to nowa marka OPEN Design Service. Od czerwca 2016 roku działamy w branży polskiego designu, wzbogacając swoje autorskie kolekcje o produkty polskich i skandynawskich marek.

Kochamy papier, beton, metal i drut oraz wszytko co recyclingowe.
Przyświeca nam zasada "mniej znaczy więcej".

Założeniem planB od samego początku było stworzenie unikatowej oferty produktów do dekoracji wnętrz. Wciąż i niezmiennie, staramy się iść w kierunku założonego na początku celu - rozpoznawalna, starannie wyselekcjonowana oferta, minimalizm, zdefiniowane surowce, określona kolorystyka gdzie dominuje czerń, srebro w strukturze ocynku, miedź, mosiądz oraz wykorzystanie technologii recyclingu.

W portfelu naszych produktów znaleźć można m.in. markę OOhh Collection, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na rynek Polski i kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Jest to do duńska marka oferująca eko-dodatki do wystroju wnętrz.

Cała gama wyrobów tej marki, a są nimi osłonki-donice, wazony, świeczniki, misy, tace, pudełka oraz galanteria biurowa i stołowa wykonane są głównie z recyklingowego papieru z wręcz zadziwiającą strukturą - asfaltu, betonu, gumy, skóry a nawet porcelany - w niczym nieprzypominającą surowiec, z którego powstały. Co więcej, specjalny sposób przetwarzania papieru oraz pokrycie z naturalnego lateksu sprawiają, że są w 100 proc. wodoodporne oraz nietłukące, a przy tym bardzo lekkie. Oprócz produktów z papieru, OOhh to także wyroby powstałe z przetworzonego denimu/jeansu, filcu, aluminium, naturalnego latexu, stopionych plastikowych butelek i torebek czy resztek pozostałych z obróbki drewna mahoniowego.

Ta wyjątkowa marka to nie tylko szeroka gama produktów wykorzystywanych do wystroju wnętrz i we florystyce, ale również przedmioty z przeznaczeniem na zewnątrz - do ekspozycji na tarasie, balkonie czy w ogrodzie. Cała kolekcja dostępna jest w stonowanej, naturalnej kolorystyce. Podstawowe barwy to: czerń, biel, szarość, naturalny kolor drewna, granat czy modny ostatnio petrol (kolor benzyny). Dla wielbicieli koloru, w sezonie wiosennym, wprowadzono kilka produktów w pastelowym różu, pistacjowej zieleni czy popielatym niebieskim.

Uzupełnieniem oferty jest bogata kolekcja sezonowa, czyli wszelkiego rodzaju dekoracje X-Mas oraz ozdoby wielkanocne.

Marka jest znakomita, niepowtarzalna, wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju. Powstała aby zadziwiać i inspirować. Wszystkie wyroby marki OOhh wykonane są ręcznie oraz produkowane w ramach projektu Fair Trade - wolnego i sprawiedliwego handlu na Sri Lance, co dodatkowo zwiększa ich wartość. Każdy kto się z nią styka, wzdycha OOhh :). Produkt jest tak atrakcyjny, że należy go dotknąć, testować, używać.

Nasza oferta skierowana jest do klientów, którzy szukają nowości w designie, niepowtarzalnych produktów o wielorakim zastosowaniu, które "żyją" - taki właśnie jest OOhh  i planB.

OOHH - JESIEŃ / ZIMA 2022


Pobierz najnowszy katalog planB